Adminis.ro reprezintă portalul administrației ieșene

Știri​

Meniu

Un nou cabinet în Schitu Duca

Un nou cabinet în Schitu Duca. Astăzi a avut loc deschiderea celui de-al patrulea cabinet de medicina de familie de pe raza comunei noastre. Mai exact acest nou cabinet este situat în comuna Schitu Duca, satul Poieni.

Vezi și: Primăria Schitu Duca va primi un microbuz electric pentru transportul elevilor.

În comunitatea noastră din comuna Schitu Duca, asigurarea serviciilor medicale de înaltă calitate este o prioritate deosebită pentru noi. Vom continua să atragem specialiști medicali calificați și dedicati, care să ofere îngrijiri de sănătate de nivel superior pentru locuitorii noștri.

Urmărește-ne pe Facebook, dar și pe Instagram, pentru a fi primul care află noutățile!

Primăria Iași

mai 17, 2024

În perioada 16-19 mai se vor duela...
Primăria Moțca

mai 17, 2024

Sâmbătă, 18 mai, în comuna Moțca, va...
Primăria Schitu Duca

mai 17, 2024

Săptămâna aceasta, au demarat lucrările pe un...